Auto Serwis Suszno mechanika samochodowa
Auto Serwis Suszno elektryka samochodowa
Auto Serwis Suszno wymiana opon
Auto Serwis Suszno konserwacja i naprawa klimatyzacji
Auto Serwis Suszno diagnostyka komputerowa
Auto Serwis Suszno wymajem samochodów
Auto Serwis Suszno elektronika samochodowa
Auto Serwis Suszno naprawa mechaniki samochodów
Auto Serwis Suszno naprawa samochodów
Auto Serwis Suszno mechanik samochodowy
Auto Serwis Suszno naprawa

Wypożyczalnia Samochodów


Auto Serwis oferuje krótko i długoterminowy wynajem samochodów osobowych - różnych klas, wielkości, o zróżnicowanych parametrach i wyposażeniu. Wypożyczamy auta bez kaucji i bez limitu kilometrów.

U nas możesz wynająć na dowolny okres auta:

Wypożyczalnia samochodów - Mercedes Smart Wynajem samochodów Wypożyczalnia samochodów oferta

Gwarantujemy niskie ceny zarówno dla opcji krótkoterminowej (do 30 dni) jaki i długookresowego wynajmu samochodów (powyżej 30 dni). Cała nasza flota aut jest świetnie utrzymana, w 100% sprawna, objęta pełnym ubezpieczeniem, pakietem Assistance. W razie awarii lub kolizji podczas wynajmu, podstawiamy auto zastępcze. Wszystko dla wygody naszych klientów. Zadzwoń do naszej wypożyczalni 609 095 609.

Wynajem Długoterminowy

Auto Serwis oferuje również długookresowy wynajem samochodów wraz z pełną obsługą serwisową. Oferta cenowa oraz jej warunki są tutaj uzależnione od długości okresu wynajmu, ilości aut i specyficznych wymagań indywidualnych klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie lub Twojej firmy szytą na miarę ofertę specjalną.

Dlaczego Warto?

Wynajem długoterminowy to bardzo popularne na świecie rozwiązanie stosowane przez firmy jako sprawdzony sposób na zaoszczędzenie czasu, optymalizację i minimalizację kosztów związanych z administrowaniem rozbudowaną flotą firmową. To, przede wszystkim, oferta skierowana do przedsiębiorców, dla których samochody to narzędzie pracy podlegające okresowej wymianie.

Usługa wynajmu na długi termin to wymierne korzyści dla biznesu zarówno finansowe, administracyjne, wizerunkowe, organizacyjne jak i praktyczne:

  • minimalnie angażuje kapitał własny firmy, ponieważ nie ma dużych, jednorazowych wydatków związanych z zakupem
  • stałe miesięczne opłaty czynszowe obejmują wszelkie koszty związane z utrzymaniem, ubezpieczeniem i obsługą samochodów
  • opłaty za wynajem firma może zaliczyć w koszty uzyskania przychodu
  • umożliwia dokładne planowanie budżetu firmy w czasie
  • obniża ceny samochodów firmowych i wszystkich usług związanych z ich użytkowaniem

Wynajem długoterminowy to ogromna oszczędność czasu dla przedsiębiorstw, które w pełni mogą się skupić na prowadzonej działalności, a utrzymaniem samochodów firmowych zajmują się dedykowani specjaliści z naszego Auto Serwisu, dbając o sprawność pojazdów i przeglądy okresowe, rozwiązując wszelkie problemy bez niepotrzebnego angażowania klientów.

Może wynajem długoterminowy to właśnie najlepsza dla Ciebie opcja? Dowiedz się więcej od naszych ekspertów pod nr telefonu 609 095 609.

AUTO SERWIS
Zakład Suszno ul. Sezamowa 2
22-200 Włodawa

Zapraszamy
Pn. - Pt 7:00 - 18:00
Sob. 7:00 - 14:00

Bożena Hamziuk
Al. Piłsudskiego 123
22-200 Włodawa,


tel. 609 095 609

e-mail: autoserwis.wlodawa@o2.pl

Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Treść